GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Канарски острови

Go down

Канарски острови Empty Канарски острови

Писане  ???? Вто 18 Май 2010 - 10:58

Не се шегувам . Мой приятел е бачкал там 8 месеца на влекач и смята пак да ходи . Ако проявя малко повече решителност може и аз да тръгна с него . Ма първо ши си искарам лятото на Мириус . Моят авер е механик и е обиколил целият свят . Според него , тва е мястото с най-хубав климат на земята . Имало огромна лагуна с кристални и тихи води , с дълбочина 6, 7 метра , риба бол . Ако някой е ходил или има инфо за там , моля да коментира . Информация от всякакъв род ще ми е полезна , щото може и да не се върна

П.С. Канарите са Испанска територия и предлолагам личната ми карта ще е достатъчна
Anonymous
????
Гост

Върнете се в началото Go down

Канарски острови Empty Re: Канарски острови

Писане  lovo-бай СТОЯН Вто 18 Май 2010 - 15:52

Изкарай си лятото,и газ за Канарите. След сезона цената на билетите за самолета,пада драстично.Не забравяй ,че и там е криза,и работа малко трудно се намира.

[You must be registered and logged in to see this link.]
lovo-бай СТОЯН
lovo-бай СТОЯН
...........................

Брой мнения : 181 Рожд.дaта : 11.02.1969
Години : 52

Писане  ???? Сря 19 Май 2010 - 10:46

Благодаря колега ! За работата ясно , но ако отида със собствена яхта , би трябвало там целогодишно да си намирам клиенти за разходка и риболов question ...само не ми казвай , че съм луд :6e6ebecd09233a
Anonymous
????
Гост

Писане  ???? Чет 20 Май 2010 - 10:06

...интересувам се също и от цени на имоти , предполагам , че по-нависоко ще е по евтино и на различните острови цените ще са различни , също така колко струва ферибота от Испания до там ако си с малка кола , от България до брега на Испания приблизително колко километра е question питам защото обмислям варианти разни 231589
Anonymous
????
Гост

Писане  Nedeltcho Delev Чет 20 Май 2010 - 10:17

Булти написа:, но ако отида със собствена яхта , би трябвало там целогодишно да си намирам клиенти за разходка и риболов question ...само не ми казвай , че съм луд :6e6ebecd09233a

12666 ....чи ти кат имаш собствена яхта що ти трябват канарите,джиткай си клиентите на Мириус и пей сърце sunglasses2
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev

Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 57

Писане  ???? Чет 20 Май 2010 - 10:49

аве нямам яхта още ве :6e6ebecd09233a ...тука в Бг , ако имаш яхта , за бизнес може да я ползваш няколко месеца а там целогодишно sunglasses2....а дали оттам не е по-добре да се купи яхта , също си е въпрос question
Anonymous
????
Гост

Писане  ???? Пет 21 Май 2010 - 15:40

http://www.trasmediterranea.es/trasmeweb/inicio.do ...тъй , ферибота : CADIZ(западния бряг на Испания) -ARRECIFE(Канарите ) , през септември със кемфер струва грубо 1500 евро ....начи отивам до Испания с автобус , купувам си оттам един кемпфер , оттам на ферито ...и повече не мъ чакайте :609c1f728720fb ...ае там за палатка дали става ве ...

:6e6ebecd09233a
Anonymous
????
Гост

Писане  esox hunter Пет 21 Май 2010 - 22:40

Булти написа: Ако някой е ходил или има инфо за там , моля да коментира . Информация от всякакъв род ще ми е полезна , щото може и да не се върна
Булти, ако искаш свържи се с Павел Иванов (не го знам в тоз форум има ли регистрация, но в другите 2 има) неговата сестра живее и работи на Канарите от много време (години) и той честичко ходи там на гости. Може да ти даде много полезно инфо.
Поздрави! :609c1f728720fb

п.п. Ако питаш мен и имаш възможност не се колебаи и иди там:dancingHappy_i
esox hunter
esox hunter

Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 51

Писане  ???? Пет 4 Юни 2010 - 12:07

Благодаря ти , но в На рибата веднъж го бях набрал много льошо 60678 606186 606186 по повод идеята му , на морските да се издават билети за риболов 606186 nono 21188 484712...и ся мий малко тъпо да го моля квото и да било :6e6ebecd09233a
Anonymous
????
Гост

Писане  milen kordov Пет 4 Юни 2010 - 14:23

Мите отивай,брат.Няма да ти се връща.
А за яхта за разходка-нямаш грижи.Тоя бизнес там цъфти,пасажери бол.
milen kordov
milen kordov

Брой мнения : 1166 Рожд.дaта : 16.08.1972
Години : 48

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото