GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво хоби освен риболов имаме?

+47
D.Dimitrov
boysa
Красен Матеев
gogata1
Любак
ТАРАЛЕЖ
ДЯДО ИВАН
Васил
Plamen
roko koko
EU_BG_akademika
dobria1
Георги Тодоров
max
Георги Вутов
paynera
ПЛУВЧО
baralya
тони котев
maistor_ribar
Тихомир
Tiho Todorov
pachosz
Мънцата
timo1
Светозар Върбанов
петко стоянов
Elfi
gargaron
eminem94
flirtadjiika
Marco Polo
justinian
майсторчето страхил
antares
КИРО
Albena
Nedeltcho Delev
Петър Василев
gogolisec
simeonnn
chapara
andro68
Шморхи
georg
Иван
tano
51 posters

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Какво  хоби освен риболов имаме? - Page 5 Empty Re: Какво хоби освен риболов имаме?

Писане  Георги Вутов Пон 17 Сеп 2012 - 1:23

Хобита освен риболова бол :dancingHappy_i
Обичам да човъркам из коли/двигатели , гълъбар съм , на маса с приятели също е едно от любимите ми хобита sunglasses2
Жените и те :525707397c05bb
Георги Вутов
Георги Вутов
...........................

Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 11.09.1983
Години : 38

Върнете се в началото Go down

Какво  хоби освен риболов имаме? - Page 5 Empty Re: Какво хоби освен риболов имаме?

Писане  antares Чет 7 Фев 2013 - 10:51

Зима е..вънка вие вук!
Язе маам пръжки с лук!
439871

Да, ама от тия пръжки ми се вдигна холестерола! sunglasses2 Та се включих активно в един "братски" сайт, дето зимата, докато нагъвам мръвки с червено, мога да си пиша и чета за всякакви хобита, мераци, "красти", "сърбежи" и т.н.
Вярно е, че някои теми се повтарят с нашия сайт, но пък другите са теми, с които да не разводняваме чисто рибарските теми. Логично погледнато, като става дума за автомобили, не търсим рибарски сайт, тъй че като става дума за хоби, да пишем и в новия сайт "Моето хоби"! Иначе ще станем като "БГмама" /нищо против този сайт, много е готин, но направо се изгубваш вътре 373173 /
Апропо, новият сайт е качен в шапката на нашия форум, след "Изход" magnifier
Та, ако не ви изглежда нахално от моя страна, дето се вика, "четете и разпространявайте безплатно!" :dancingHappy_i Споделете сърбежа и крастата, за да ги начешем заедно! 45479

Линк; 364672

[You must be registered and logged in to see this link.]
antares
antares
глоб.модератор
глоб.модератор

Брой мнения : 1963 Рожд.дaта : 14.06.1960
Години : 61

Какво  хоби освен риболов имаме? - Page 5 Empty 123

Писане  max Пет 13 Сеп 2013 - 17:00

Миличкия Sl500 вече е на табели срещу 1400лв +300лв за министерството на транспорта /че се чакало три месеца иначе за документа/:здравей: абе на свалени гащи мераклий много смях Започнах нова афера от  днеска [You must be registered and logged in to see this image.]525138.jpg?r=0" />,[You must be registered and logged in to see this image.],[You must be registered and logged in to see this image.],[You must be registered and logged in to see this image.],[You must be registered and logged in to see this image.] в неделя живот и здраве  е в Бг на собствен ход thumbsupsmileyanim[You must be registered and logged in to see this image.], [You must be registered and logged in to see this image.], [You must be registered and logged in to see this image.]sunglasses2
max
max

Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 52

Писане  EU_BG_akademika Пет 13 Сеп 2013 - 19:14

И за ко ти и тоз дрънгел, той арчи као ЗИЛ, а едва ли има антикварна стойност, много са12666 
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika

Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 58

Писане  paynera Пет 13 Сеп 2013 - 19:41

Мерцедес 250 - КЛАСИКА В ЖАНРА -това чудо на техниката ЩЕ ПОГРЕБЕ И ДЕЦАТА НИ.525707397c05bb6a06eb 
paynera
paynera

Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 49

Писане  Георги Тодоров Пет 13 Сеп 2013 - 20:27

paynera написа:Мерцедес 250  - КЛАСИКА В ЖАНРА -това чудо на техниката ЩЕ ПОГРЕБЕ И ДЕЦАТА НИ.525707397c05bb6a06eb 
clap 45479

Малко съм пристрастен, тъй като моята комбинация е :364672 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Е, не е по-горната класика .....,но....
Георги Тодоров
Георги Тодоров

Брой мнения : 332 Рожд.дaта : 02.10.1951
Години : 70

Писане  max Пет 13 Сеп 2013 - 20:45

EU_BG_akademika написа:И за ко ти и тоз дрънгел, той арчи као ЗИЛ, а едва ли има антикварна стойност, много са12666 
Одговарям ти светкавично...... /печалбата ако го дам още с пристигането в Бг ми е 3100лв запали ми телефона един виден столичен зьботехник който ги колекционира/ sunglasses2 и понеже и аз имам разходи е време да се понапьна малко dollars  само с риба не става nono  а иначе ако не го дам на момента реалната цена точно на тая кола е от 8000е на горе .Понеже ми е хоби гледам да ги сьчетавам нещата.ПП.До Бг с всичко платено 8500лв реална цена 8000е и на момента 11500лв.
max
max

Писане  dobria1 Пет 13 Сеп 2013 - 23:18

EU_BG_akademika написа:И за ко ти и тоз дрънгел, той арчи као ЗИЛ, а едва ли има антикварна стойност, много са12666 
9bbce68c65a7e84dba91 9bbce68c65a7e84dba91 9bbce68c65a7e84dba91 

Такива коли в БГ едва ли има повече от 3бр.

[You must be registered and logged in to see this image.]

позагледайте се малко повече,щото това си е чиста доза лимузина и си е АБСОЛЮТНА класика която естествено има и голяма цена

п.п.Ники не знам отде ги издирваш тез коли ама наистина м кефиш къв маниак сиsuper super super 
dobria1
dobria1

Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 48

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Писане  max Съб 14 Сеп 2013 - 0:20

Сами ме намират тия бижута /пратиха ми снимки на новата Ц класа и лимузината беше попаднала в кадьр и ми падна чинето направо ....../ а ето и за десерт какво сьм си приготвил само ги чакам с цената [You must be registered and logged in to see this image.]един собственник [You must be registered and logged in to see this image.]около 30000км[You must be registered and logged in to see this image.] и пьлна сервизна история [You must be registered and logged in to see this image.] :здравей:  и малко от лимозината[You must be registered and logged in to see this image.] задните стькла са ел. и се отварят на страни :аххх: ПП.Академиче сложи си оптиката и намери разликите sunglasses2 [You must be registered and logged in to see this image.] и всички модели от тогава [You must be registered and logged in to see this image.] :здравей: 
max
max

Писане  roko koko Съб 14 Сеп 2013 - 11:52

Преди време в Сънито имаше две такива ,като таксита ги караха.Чужденците бая ги заглеждаха ,ама и специално на тия двечките тарифите им бяханож ,явно е имало защо.
roko koko
roko koko

Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 47

Писане  max Съб 14 Сеп 2013 - 12:43

roko koko написа:Преди време в Сънито имаше две такива ,като таксита ги караха.Чужденците бая ги заглеждаха ,ама и специално на тия двечките тарифите им бяханож ,явно е имало защо.
За таксита е имало произведени с повече места /лимузината която купих е за лично ползване а там нещата са много по-различни защото няма две еднакви бройки всичко е правено по индивидуални проекти /488232 
max
max

Писане  EU_BG_akademika Чет 19 Сеп 2013 - 8:53

Ами не знам, не съм запознат, знам от обща култура, че колекционерството и възстановяването на стари автомобили с оригинални(поръчкови) части е страшно скъпо хоби. Вуйчо ми, лека му пръст, беше монтьор и тенекеджия и възстановяваше всякакви кaтастрофирали до неузнаваемост руски автомобили. Не знам къде набара един Форд Т от 1915 година, видял го в някакъв плевник в едно село заринат в слама,,
Купи го за 100лв като желязо, това беше 81-82г А колата се оказа, че работи с маслени бобини с крачни скорости, две напред една назад и ръчна газ...и скоростомер до 16мили....
Както и да е, влезе му една муха, да пътува с него до Америка за сметка на Форд като реклама на фирмата. За целта го пребоядиса, промени запалване и още куп неща с по съвременни. Свещите му бяха много интересни, едни дебели със 6 или 8 електрода, та наби втулки и направи нови легла за стандартната резба, абе много такива неща.... по фарове, акумулатор сложи, мигачи, стопове, абе кво да ви разправям..... и така постепенно се търкуланаха години мина 10 ноември и кореспонденцията с чужбина стана възможна без цензура. Ина мен ми бе възложена кореспонденцията с филиал на Форд в Англия, да пиша и да питам ще финансират ли пътуването за реклама на фирмата... Колко сме били наивни......
Пратих сериен номер на матор и шаси....
След 4 седмици се получи писмо до мен, горе доло в следният смисъл:
"Уважаеми сър.. идеята да се пътува където и да е с този автомобил, е равносилна на идеята за почистване на кал от обувките, с платинена игла за вратовръзка с 25 каратов диамант на върха". Проверихме автомобила по изпратените данни и искаме да ви уведомим, че цената му би могла да бъде около 70000 паунда, при положение, че всичко по него е автентично, независимо от състоянието му, парченце кожа, дунапрен от тапицерия, всичко е ценно и не би трябвало да бъде отстранявано....
Автомобиллът би могъл да се реставрира и мястото му е във витрина... на музей

Е да, ама малко закъсняла информация, вече беше съсипан безвъзратно226711 

След 2-3 години се появиха някакви мутрички и предложиха 10000 марки за форда, давайки да се разбере, че ли ще вземе тези пари и ще се раздели с него или няма да ги вземе и пак ще се раздели с него...

И така форда се превърна във хладилник, фризер, два телевизора, малко инструменти и върнати дългове...
Това беше краят на красивата мечта за пътуване до Америка....:здравей: 

EU_BG_akademika
EU_BG_akademika

Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 58

Писане  roko koko Чет 19 Сеп 2013 - 10:02

Имах един съсед,беше в началото след демократичните промени -ни интернет ни нищо,и този мой съсед изскочи с някакъв довоенен модел на мерцедес .Ремонти му прави като вуйчо ти,преправя го тук таме -динамо от москвич,мигачи от еди си кво си ,гривните на фаровете смени заедно със стъклата (за по-хубаво)дупчи го халогени от комбайна му слага ,а бе вкара го в пътя.Дойде един италианец в махалата,беше забърсал местната хубавица(колко трандамии сме направили докато я зяпахме как се къпе в банята на двора в къщата им752444 )та тоз италианец му каза на нашинкия,че ако му възстанови изхвърлените при ремонтните дейности стари части ,даже и да не ги слага по местата им ,ще му купи колата за 15 000 дм eyeballs_icon .Да ама беше късно бесило толкова работи които не бяха за смяна подмени и изхвърли ............та така преди 23-4 години кой да ти знае(освен ако не си в бранша или в такива среди)какво се крие под купчината желязо дет си взел от плевнята на съседа,за него беше важно да е приведе в приличен вид и в движение и бая се гордееше с произведението си и с техниките и хитрините които е които е приложил във възстановяването и ,..................горкия като чу за сумата и като се сети какви дивотии е правил по колата и му идеше да се обесибесило 
roko koko
roko koko

Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975

Писане  max Чет 25 Сеп 2014 - 20:25

Бавно напредват нещата [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] 488232 За бус 1955г ще васкрьсне като Феникс /няма да има подобрения никакви / всичко по буса ще е оригинално :здравей:
max
max

Писане  Plamen Чет 25 Сеп 2014 - 21:41

Поздравления за проекта! Възстановяване на ретро автомобил ми е неосъществена мечта, даже бях взел прибрал един фоксваген бийтъл у нас в насипно състояние, ама така и не намерих време. В един момент си дадох сметка, че време просто няма да имам за такива неща 5f3aea9b1ac1514a8b8f
Ще следя с интерес :здравей:
Plamen
Plamen

Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974

Писане  max Чет 25 Сеп 2014 - 22:00

p_trustworthy написа:Поздравления за проекта! Възстановяване на ретро автомобил ми е неосъществена мечта, даже бях взел прибрал един фоксваген бийтъл у нас в насипно състояние, ама така и не намерих време. В един момент си дадох сметка, че време просто няма да имам за такива неща 5f3aea9b1ac1514a8b8f
Ще следя с интерес :здравей:
Аз свьрших тая работа вместо тебе :здравей: [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] Но мене ме интересуват коли от вьнка който не са побьлгарявани . 488232
max
max

Писане  max Нед 25 Яну 2015 - 20:29

[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] ,[You must be registered and logged in to see this image.] .Готова е за консервиране :здравей: ,[You must be registered and logged in to see this image.] .
max
max

Писане  Васил Нед 25 Яну 2015 - 20:31

max написа:[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] ,[You must be registered and logged in to see this image.] .Готова е за консервиране :здравей: ,[You must be registered and logged in to see this image.] .
Браво Ники! thumbsUp_icon bravo bravo bravo
Васил
Васил

Брой мнения : 1078 Рожд.дaта : 24.02.1976
Години : 46

Писане  Моряка Нед 25 Яну 2015 - 20:45

Браво, по снимките изглежда в супер състояние
d5116e0ebf2fc8f68ade bravo
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Брой мнения : 8110 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 54

Писане  Plamen Нед 25 Яну 2015 - 20:51

Красота! Тя явно си е била лимка още като си я взел super Кажи някоя друга дума за работата по нея, ако не е тайна 488232
Plamen
Plamen

Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974

Писане  max Нед 25 Яну 2015 - 21:09

Колата е внос от Швейцария и е била на един собственник а до Бг. стига напьлно случайно /купува я тьрговец на коли за да си напьлни автовоза без да гледа на костенурката като на ИСТОРИЯ / .Колата е на малко км. и за годинитеси е перфектна.Аз по колата единственно ремонтирах спирачната помпа ,таваньт /тапицерски истории/ и боядисах в бяло  джантите и двете страни на купето...Всичко друго е оригинално по колата.ПП.Докато беше за тапициране на таваньт трима кандидати са си оставили тел. ако реша да се разделя с нея но nono
max
max

Писане  ДЯДО ИВАН Нед 25 Яну 2015 - 21:34

Хубава количка !!! Ако и сложиш два дръжки и малко охладители ,можем да я ползваме за хладилна чанта spying смях
ДЯДО ИВАН
ДЯДО ИВАН

Брой мнения : 2923 Рожд.дaта : 14.10.1972
Години : 49

Писане  max Нед 25 Яну 2015 - 21:35

ДЯДО ИВАН написа:Хубава количка !!! Ако и сложиш два дръжки и малко охладители ,можем да я ползваме за хладилна чанта spying смях
Поне няма бавни /Мак Доналдса си го оставям без да го мисла/ spying
max
max

Писане  max Пет 30 Яну 2015 - 22:22

Пак избухнах ама това не е за изпускане sunglasses2 [You must be registered and logged in to see this image.] Mercedes W124 300i 4x4 : [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Mercedes W126 500 worshippy[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.] след седмица са в Бг. :браво:
max
max

Писане  ТАРАЛЕЖ Пет 30 Яну 2015 - 23:01

Дай ми я.. 5ff67901e688fa2ed7af
ТАРАЛЕЖ
ТАРАЛЕЖ

Брой мнения : 1356 Рожд.дaта : 15.10.1974

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите