GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Места за подводен риболов около Ахтопол?

Go down

Места за подводен риболов около Ахтопол? Empty Места за подводен риболов около Ахтопол?

Писане  ???? on Вто 31 Май 2011 - 11:42

Здравейте!
Решил съм да прекарам 1 седмица на бунгала в Ахтопол в тази станция http://bungala-ahtopol.com и ще се радвам ако ме насочите къде наблизо има подходящи места за гмуркане. Максимум дълбочина, на която мога да сляза засега е 10 м. Чувал съм, че Варвара е хубаво място, ама как да стигна с кола до скалите?
Anonymous
????
Гост

Върнете се в началото Go down

Места за подводен риболов около Ахтопол? Empty Re: Места за подводен риболов около Ахтопол?

Писане  JimBeam on Вто 31 Май 2011 - 12:00

Гледай къде се червенеят буйовете на колегите, обаче внимателската че нещо много гъсто взе да става и при мътилка да не се изпозастреляте
JimBeam
JimBeam
...........................

Брой мнения : 1427 Рожд.дaта : 10.02.1962
Години : 58

Места за подводен риболов около Ахтопол? Empty Re: Места за подводен риболов около Ахтопол?

Писане  ???? on Пет 3 Юни 2011 - 10:32

morgan написа: Чувал съм, че Варвара е хубаво място, ама как да стигна с кола до скалите?
....мчи много лесно , по черния път , преди се стигаше директно до скалите ....но по добрата дестинация е Силистар , заеби ги тия бунгала и бегай на къмпинга на Силистар , нема да съжаляваш ти казвам Места за подводен риболов около Ахтопол? 560900
Anonymous
????
Гост

Писане  makari on Пет 3 Юни 2011 - 20:26

Че това на Силистар къмпинг ли е въобще.Заградили една ливада и сковали една таолетна.По добре сиопъни палатката някаде по скалите,където ще ти е лесно слизането до морето.
makari
makari

Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 48

Писане  JimBeam on Пет 3 Юни 2011 - 21:51

Горските ще те 60678 ,защитена местност е там
JimBeam
JimBeam

Брой мнения : 1427 Рожд.дaта : 10.02.1962
Години : 58

Писане  ???? on Пет 3 Юни 2011 - 22:12

Момчета, благодаря за отговорите! Така или иначе съм решил да отседна в почивната станция за която писах (не съм фен на палатки по морето). С кола съм, така че не ми е проблем да отскачам до местата за гмуркане. Дано само риба да има!
Anonymous
????
Гост

Писане  makari on Съб 4 Юни 2011 - 18:07

JimBeam написа:Горските ще те 60678 ,защитена местност е там

На силистар сигурно не става,но крайбрежието е голямо.Между Ахтопол и Синеморец е много хубаво,но не знам там дали е разрешено за палатки.Миналата година видях на 4-5 места разпънати над скалите в началото на горите.
makari
makari

Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 48

Писане  Nikolov on Съб 4 Юни 2011 - 20:03

JimBeam написа:Горските ще те 60678 ,защитена местност е там

Забранено ??? Защо??Направо невероятно ,звучи ми много глупаво да не можеш да се нарадваш на природата в области които пожелаеш.
Nikolov
Nikolov

Брой мнения : 388 Рожд.дaта : 24.12.1975
Години : 44

http://www.greekspearfishing.com

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите