GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да спрем токаджиите и мрежарите

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  Светозар Върбанов Сря 7 Дек 2011 - 22:10

По важното според мен е да се поддържа започнатото , както каза Вальо и да се гонят нещата до дупка ! Всеки сульо сложен на важен пост е длъжен да отговаря за това какво е направил защото парите от нашите данъци им плащат заплатите на тея мишки долни насрани ! Писна ми от заспали шефове на учреждения и агенции ! Гледат си чергата и чакат да им свърши мандата и да ги махнат , но лошото е ,че вече са налапани , като пеликани и ги боли газа кой какво е искал и кога ! Тоя мишок който прие петицията да му се търси сметка какво е свършил и постигнал по зададените му , като задължение неща , а не на края пак ни чул ни видял и не разбрал ! Искам да има най-накрая някой който да каже Аз съм човека към мен се обръщайте и Аз ще лобирам по Вашите проблеми да се решават ! Това искам Аз ! :d5b65c17bec10f
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................

Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 44

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  КИРО Сря 7 Дек 2011 - 23:00

Абе поне вече знаят,че има някакви си обединени любители риболовци,
дето ще бият мрежари и ИАРАджии. sunglasses2
Сега ще се намърдат по форумите ни,да следят какво им готвим.
Е - поне ще си сверят часовника надявам се.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Брой мнения : 21227 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 63

Писане  georg Сря 7 Дек 2011 - 23:20

Ще помоля да не месите тракторите с петицята!
И от двата изхода съм заинтересован и мога да отстоявам позиции! f0169589900b7bd305e7
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 46

Писане  КИРО Сря 7 Дек 2011 - 23:22

georg написа:Ще помоля да не месите тракторите с петицята!
И от двата изхода съм заинтересован и мога да отстоявам позиции! f0169589900b7bd305e7
Ти пък от де имаш пари за стачка? :217b315cad77fe
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Брой мнения : 21227 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 63

Писане  chapara Сря 7 Дек 2011 - 23:55

Не ми се коментирам много ,защото сми. нема.От сега ще ви кажа ,че петицията беше връчена на един "гащник",който се назландиса да се събереме за да слезне.Как господа мъже ще реагирате , ако токата на колана ви е на 15 см от дюкяна, ляво ,десно- нем азначение? Е тва е моето лично наблюдение ,жалко че не го заснех :5ff67901e688fa
chapara
chapara

Брой мнения : 14303 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 61

Писане  nissana Чет 8 Дек 2011 - 16:59

Заро,аз бех пред него и па не го разбрах кво си мънка.Но си е вкарал яко шубе от нас ,което е добре,за всяко нещо звъни на Стефан,пита и т.н.Пълни безхаберници са цялото ведомство бесило дано поне разберат кво ги чака занапред и да слушат.
nissana
nissana

Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 54

Писане  nissana Чет 8 Дек 2011 - 17:10

Чапи и ти ли го скива?Бахти и мухъла.
nissana
nissana

Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 54

Писане  Моряка Пет 5 Апр 2013 - 21:07

goshotanchev написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Брой мнения : 8093 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 53

Писане  Атев Съб 6 Апр 2013 - 9:29

Миналата седмица бях в Плевен и в събота отидох с приятел на малкия язовир в Кайлъка (Тотлебеновия вал). Този язовир Радулов го е наел под наем от напоителни системи. Който иска да лови риба, трябва да стане член на неговото сдружение. Членската карта е 20 лева, но можеш да се лови и с дневна такса 2 лв.
Пристигнахме на язовира и гледаме, рибари много и всички заредили такъмите за бяла риба и един извади една. Отидох при него, той вече я беше прибрал в колата и го попитах не е ли забранен риболова на хищни риби и не се ли притеснява от ИАРА и той ми отговори, че на този язовир няма забрана.
Обадих се на Георги Михайлов - Началник отдел на СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ, само неговия номер имам и той ме свърза с Началник отдел ДУНАВ, на който разказах видяното и той каза, че веднага изпраща служител. Докато чаках служителя се свързах и с Началник отдел Плевен, който ми се заобеснява, че ако имало нарушител щял да глоби Радулов и десет минути по късно пристигна и Радулов, който започна да предопреждава рибарите да прибират такъмите. Служителят на ИАРА пристигна и го заведох при рибаря с уловената риба. Човека обясни, че си е платил билет и Радулов му казал, че на язовира няма забрани. Дефакто рибаря си получи акта, но виновника Радулов, който позволява да се лови бяла риба на язовира НЕ, а служителя ми обясни, че не може да направи акт и на Радулов само по обяснението на рибаря.
В понеделник се обадих на главния секретар на ИАРА и той се ангажира да провери случая.

Атев
Атев

Брой мнения : 651 Рожд.дaта : 10.07.1960
Години : 60

http://www.nariba-varna.com/

Писане  krezo_bg Съб 6 Апр 2013 - 21:44

В случая според мене Радулов треба да яде опалака не любителя.
бесило
krezo_bg
krezo_bg

Брой мнения : 954 Рожд.дaта : 04.11.1960
Години : 60

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите