GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  mariyan_86 Пон Мар 16, 2015 6:21 pm

Здравейте уважеми колеги. Любители на речния риболов. И наи вече риболова на красивата и борбена пъстърва. Надявам се да обменяме информация за такъми монтажи и видове въдици и макари. Аз бих желал да ви попитам какъв тип въдица да си закупя за риболов на пъстърва на жива стръв. До колкото се информирах е по специфична болонеза. Ще съм благодарен ако някои прати линк или да ме посъветва за по добър и правилен избор.
mariyan_86
mariyan_86
...........................

Брой мнения : 20 Рожд.дaта : 22.01.1986
Години : 35

Върнете се в началото Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty Re: риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  bobopeli Вто Мар 17, 2015 8:06 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Болото е нещо такова(само съм виждал нокога не съм ловил на стръв,спининга е класика в жанра)

[You must be registered and logged in to see this link.]

bobopeli
bobopeli

Брой мнения : 65 Рожд.дaта : 14.09.1969
Години : 51

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty Re: риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  gogata1 Вто Мар 17, 2015 8:40 pm

Мога да ти споделя моя много малък опит в улова на тази красавица . Най евтината въдица ти е достатъчна за този риболов . Тази красавица обитава най чистите води , следователно по тесни корита .Направи си сам извода каква въдица ти трябва sunglasses2 . Помисли си и какви риби ще вземеш за консумация  и колко !! Най лесния ми улов на балканка е бил на жива стръв !! Много митове съм чувал за трудната риба Балканака , не им вярвам вече . Тази риба е природа и се доверява на всяка храна паднала във водата  , защото  е на трудно достъпни места и рядко им се полага лесна плячка !!!!, Другите речни риби са лигави като нас , изучиха се искат влакна супер тънки и невидими и скъпи захранки им предлагат  за да ги хванат ама  и таранките се изродиха вече :)
gogata1
gogata1

Брой мнения : 2028 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 57

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите