GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сезон 2021

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Сезон 2021 - Page 2 Empty Re: Сезон 2021

Писане  boysa Сря 25 Авг 2021 - 9:42

Здравей, Мите1 Кефалите вярно са по плашливи и аез нещо не мога да се изразявам. Просто си имат пътеки и често се чакат точно там кое ги кара да вимават от там още незнам. Тези дни гмурках на Русалка. Беше много бистро и красиво. Плувам бавно и плтарините се виждат от повърхносста. Гмеркам леко и се прикривам. Почуквам с харпуна и те идват. Първо една и писле се изсипват 20тина. Не се намесвах много грубо само по някога стрелях. За първи път и двоен тази година. Врани за два дни видях само една, но навряна в тъмна дупка и не я стрелях. Пробвай на есен когато водата не е толкова топла и в мрачен облачен ден. Радвам се, че споделяш и ти благодаря, че намираш време да го правиш!

boysa
boysa
...........................

Брой мнения : 899 Рожд.дaта : 22.08.1976
Години : 45

КИРО and Димитър Маринчев харесват този пост

Върнете се в началото Go down

Писане  Димитър Маринчев Нед 12 Сеп 2021 - 15:11

Сутринта докато си пиех кафето се замислих?"Абе аз що си купих неопрен, като го облякох само веднъж". Зарязах кафето и към райският залив. Отивам, но един колега ме изпреварил. Не го познавам, но евала, разбрахме се с три жеста като индианците. Аз на ляво, той на дясно. Видимостта доста добра. Зарганите се въртяха на дасетина метра пред скалите. Наблюдавах атака на лефер. Лазеше по дъното, изведнъж се стрелна изключително бързо, разполови един зарган ,взе си едната половина и доволен си тръгна. Скоростта с която атакува е невероятна. Аз си гръмнах две платерини, набрах си миди и рапани и доволен излязох. Докато се разсъбличах видях, че колегата също излиза. Беше взел един лефер и един минокоп. Сподели, че му минали кефали и платерини, но търсел само трофеи. Плажуващите започнаха да прииждат, а ний двамата се сбогувахме и аз доволен се прибрах.
Димитър Маринчев
Димитър Маринчев

Брой мнения : 104 Рожд.дaта : 05.07.1979
Години : 42

Моряка, КИРО, mitko_h_d, boysa and bananaman харесват този пост

Писане  Димитър Маринчев Нед 12 Сеп 2021 - 23:21

Току що жената ми показа статия,за удавен харпунджия на същото място където бях сутринта. Хем е тъжно, хем красиво"80 годишен харпунджия се удави с харпун в ръка". Моля бъдете внимателни, за да не четем за поредни инциденти.
Димитър Маринчев
Димитър Маринчев

Брой мнения : 104 Рожд.дaта : 05.07.1979
Години : 42

boysa харесва този пост

Писане  boysa Вто 26 Окт 2021 - 11:36

Честит празник на всички Димитровци

Днес вече Вера е във Варна.
Та дори не помня от кога не бях гмуркал, но в събота намерих време да се натопя за час. Морето ме очакваше. Водата беше бистра. Рибки имаше, но повечето бяха дребосъци. Рапаните и те дребнички, миди почти не се виждаха. Само Ризостомите бяха големи и танцуваха своя танц.
Намерих и дядото на Вера или каквото е останало от него. Там имаше и един рак без щипки. Малко преди да изляза се показаха и платерините.
boysa
boysa

Брой мнения : 899 Рожд.дaта : 22.08.1976
Години : 45

КИРО, mitko_h_d and Димитър Маринчев харесват този пост

Писане  Sponsored content

Sponsored content